BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Zakwaterowanie Amsterdam

Zakwaterowanie Amsterdam z 2 sypialniami

Nasze zakwaterowanie Amsterdam z 2 sypialniami to stylowo umeblowane i komfortowo wyposażone self-catering apartamenty. Są one opłacalnym miejscem na pobyt na wakacje. Dodatkowa przestrzeń jest idealna dla rodzin i przyjaciół podróżujących razem ponieważ te apartamenty mogą wygodnie pomieścić nawet do sześciu osób. W każdym z naszych apartamentów znajdują się kompletne kuchnie, uniwersalne przestrzenie mieszkalne, prywatne łazienki oraz osobne sypialnie. Nasze apartamenty są zlokalizowane w najlepszych dzielnicach i wiele z nich znajduje się w samym sercu centrum Amsterdamu. Pomimo, iż każde zakwaterowanie Amsterdam z 2 sypialniami jest inne, wszystkie nasze mieszkania spełniają te same wysokie standardy jakości, bezpieczeństwa i usług.

Przejrzyj naszą ofertę apartamentów w Amsterdamie z 2 sypialniami, oglądnij galerię zdjęć każdego z nich, zobacz unikalne udogodnienia i sprawdź komentarze gości. Aby sprawdzić dostępność, po prostu wpisz termin wakacji w wyszukiwarce. Nasz przyjazny zespół pomocy klienta jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wynajmu naszych apartamentów.

Najpopularniejsze apartamenty z 2 sypialniami

ACCA Canal I apartment Amsterdam

Cena za noc od € 255

City Park Apartment 3

Cena za noc od € 179

Więcej informacji: City Park Apartment 3
De Pijp Boutique Apartment 10

Cena za noc od € 115

Więcej informacji: De Pijp Boutique Apartment 10
De Pijp Boutique Apartment 11

Cena za noc od € 186

Więcej informacji: De Pijp Boutique Apartment 11
De Pijp Boutique Apartment 3

Cena za noc od € 132

Więcej informacji: De Pijp Boutique Apartment 3
Eastern Park Apartment Suite I

Cena za noc od € 143

Piękny, luksusowy apartament z dwoma sypialniami i wysokiej klasy wnętrzem w pobliżu Oosterpark.
Więcej informacji: Eastern Park Apartment Suite I

Do you have a question about our 2 bedroom apartments?

  • In case you have questions about our 2 bedroom apartments, please feel free to use the form below to send your request directly to our support staff. They will get back to you as soon as possible. You can also start a Chat with our service desk. They are here to assist you 24/7.