BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

O Nas

O AmsterdamApartamenty.pl

Amsterdamapartamenty.pl jest to oparty na stronie internetowej koncept rezerwacji apartamentów na krótki pobyt z cenami i dostępnością w czasie realnym w pięknym mieście Amsterdam. AmsterdamApartamenty.pl jest częścią FG Hospitality Group z siedzibą w Holandii i oferuje apartamenty z samo-wyżywieniem w Amsterdamie, Barcelonie, Paryżu, Rotterdamie i Hadze.

Dlaczego AmsterdamApartamenty.pl?

 1. Duży wybór dobrze zaprojektowanych apartamentów

Amsterdamapartamenty.pl oferuje różnego rodzaju apartamenty w wielu lokalizacjach na terenie miasta Amsterdam. Wszystkie nasze apartamenty w Amsterdamie znajdują się w najbardziej interesujących obszarach miasta. Dzięki tym apartamentom będziesz mógł zdobyć więcej nowych i kulturalnych doświadczeń w mieście w porównaniu do innych rodzajów noclegów jak np. hotel. Apartamenty są odpowiednio przystosowane i gustownie urządzone z dbałością o szczegóły. Ciągle poszukujemy nowe i lepsze apartamenty w różnych stylach, aby zaspokoić potrzeby wszelkich użytkowników.

 2. Profesjonalne zarządzanie apartamentami

Wszystkie apartamenty oferowane przez Amsterdamapartamenty.pl są zarządzane przez profesjonalne firmy. Ci ludzie rozumieją biznes noclegowy i są gotowi oraz chętni zapewnić wysoki standard usług. W Amsterdamie te firmy będą Państwa gościć i pomagać, aby zapewnić Państwu jak najbardziej przyjemne doświadczenia możliwe w trakcie pobytu w Amsterdamie.

 3. Dostępność w czasie rzeczywistym oraz łatwe opcje szukania

Strona Amsterdamapartamenty.pl oferuje ceny oraz dostępność zgodną z czasem rzeczywistym, które są oparte na łatwym szukaniu i procesie rezerwacji. Możesz od razu wpisać terminy pobytu i sprawdzić dostępność apartamentów. Używając funkcji filtrów możesz skrócić listę apartamentów na podstawie swoich preferencji. Na stronie o apartamencie znajdziesz kompletny opis poszczególnego apartamentu, jego lokalizacje oraz charakterystykę najbliższej okolicy. O tego momentu dzielą Cię tylko 2 minuty od sfinalizowania rezerwacji w czasie rzeczywistym i odebrania wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

 4. Dedykowana pomoc obsługi klienta

Strona Amsterdamapartamenty.pl jest wspierana przez dedykowanych asystentów obsługi klienta. Jest to mały zespół ludzi, którzy posiadają wiedzę na temat miasta Amsterdam i oferowanych apartamentów. Możesz skontaktować się z nimi w języku angielskim bezpośrednio przez telefon, Skype lub e-mail jeśli masz jakiekolwiek pytania lub prośby. Ich odpowiedzi są szybkie, dokładne i przyjazne.

 5. Wielka wartość

Udało nam się połączyć dobrą stronę internetową, dobre wsparcie klienta, profesjonalne zarządzanie apartamentami oraz wspaniałe apartamenty na bardzo szybko rozwijającym się rynku zapewniając naszym gościom nowy standard zakwaterowania i możliwości nowego sposobu doświadczania miasta. Wierzymy, że dostarczamy Tobie bardzo dobrą jakość za Twoje pieniądze, co robi różnicę!