BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam Rembrandtplein apartamenty

Amsterdam Rembrandtplein Apartamenty

Rembrandtplein czyli plac Rembrandta jest jednym z najbardziej popularnych rozrywkowych obszarów w mieście. Położony jest on w pobliżu ujścia rzeki Amstel w samym centrum miasta, a do Placu Dam i Dworca Głównego możesz dojść pieszo. Niesamowicie popularny wśród odwiedzających Amsterdam, jest jednym z głównych miejsc dla tych, którzy chcą napić się zimnego holenderskiego piwa przed nocną przygodą w klubach lub tych, którzy chcą pospacerować po pobliskiej Red Light District (Ulicy Czerwonych Latarni). Wokół placu znajdziesz wiele restauracji, kawiarni i barów z wieloma stolikami i krzesłami na zewnątrz. W nocy to miejsce budzi się do życia z wieloma klubami nocnymi, takimi jak popularne Escape i Club Rain. Po środku placu stoi mała fontanna oraz pomnik samego Rembrandta. Ta część w zależności od pory roku zamienia się w wielką platformę taneczną lub lodowisko w zimowych miesiącach.
Ten plac był popularnym miejscem spotkań lokalnej społeczności od jego powstania w 1668 roku jako targu mleczarskiego. Po wybudowaniu hoteli, sklepów, restauracji i wdrożeniu inwestycji finansowych w ciągu XX wieku powstał tętniący życiem obszar, jaki możemy zobaczyć w dniu dzisiejszym.

Nasze Amsterdam Rembrandtplein apartamenty

Plac Rembrandta jest niesamowicie popularnym miejscem dla turystów przez cały rok. Oferujemy duży wybór interesujących mieszkań o różnych wielkościach do wynajęcia w pobliżu. Aby zobaczyć ich lokalizację i dostępność, wpisz terminy Twojego pobytu w Amsterdamie. Jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta.

Najpopularniejsze Rembrandtplein apartamenty

Blue bridge (Blauwe brug) and Stopera, Amsterdam

Blue bridge and Stopera, Amsterdam

Rembrandt Square Tips

Rembrandtplein oferuje wiele rodzajów jedzenia i picia dla każdego podniebienia. Znajdziesz tu tradycyjne „bruine cafés” jak i te o tematyce międzynarodowej np. angielskiej, gdzie możesz zjeść prawdziwe angielskie śniadanie. Popularne i dość nietypowe miejsce na drinka leży na skraju placu i znane jest jako XtraCold Icebar. W jego wnętrzu panuje stała temperatura – 10 stopni, a ściany, bar, krzesła a nawet szklanki wykonane są z lodu.

Zaraz za placem znajduje się Pathe Tuschinski, prawdopodobnie najpiękniejsze kino na świecie. Ten 90-letni budynek w stylu Art Deco zawiera wewnątrz niesamowity korytarz z sufitem ze zmiennymi kolorami. W tym kinie jest miejsce dla 2000 osób i posiada ono trzy piętra, przez co wyglądem przypomina bardziej teatr niż kino. Tutaj odbywają się największe holenderskie premiery filmowe.

Po kilkuminutowym spacerze dojdziesz do pływającego marketu z kwiatami, gdzie zobaczysz wszelkiego rodzaju rośliny i ich nasiona. Możesz stąd wysłać autentyczne cebulki holenderskich tulipanów do domu Twoich bliskich lub znajomych jako unikalna pamiątka z wakacji w Amsterdamie.

1. Holenderski obiad w Café Schiller
2. Lunch na placu
3. Mięsne potrawy w Three Sisters Steak House
4. Pyszne indonezyjskie ryżowe potrawy w Indrapura

1. Łagodny Guinness w Old Bell
2. Bar at Door 74
3. Koktajle w l’Opera Grand Café
4. Irlandzka kawa w De Kroon

1. Heineken sklep z pamiątkami
2. Unikalne grafiki, rzeźby i biżuteria na targu
3. Zostań uwieczniony w postaci karykatury
4. Ser i holenderskie pamiątki w Cheese and More

1. Wyluzuj się w XtraCold Icebar
2. Club Rain and Escape
3. Śpiewaj w Café Bolle Jan
4. Wspaniały projekt Art Deco w Tuschinski Cinema