BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam Amstel apartamenty

Amsterdam Amstel apartamenty

Nasze Amsterdam Amstel Apartamenty znajdują się się w pobliżu niesamowitej rzeki Amstel. Tą piękną majestatyczną rzekę możesz łatwo dostrzec na każdej mapie miasta. Samo miasto zawdzięcza swoją nazwę tej rzece. Pierwsza jej tama została zbudowana w XIII wieku przez miejscowych rybaków, którzy żyli na jej brzegach. Rzeka wije się prawie 20 mil przez południowo wschodnią część miasta zwaną Amstelland i przeciska się przez gminy Amstelveen i Ouder-Amstel, a także miasta Ouderkerk aan de Amstel i Nes aan de Amstel. Dziś rzeka jest bardziej związana z turystykę niż rybołówstwem. W dzień Króla i Gay Pride rzeka jest wypełniona kolorowymi łodziami, pełna jest imprezowiczów i głośnej muzyki. Brzegi rzeki są domem dla niektórych najbardziej popularnych galerii miasta i atrakcji turystycznych, podczas gdy sama rzeka przecięta jest przez jeden z najbardziej znanych i historycznych mostów miasta. Atrakcje Amsterdamu znajdują się w odległości spaceru od naszych apartamentów Amstel!

Nasze Amsterdam Amstel Apartamenty

Mamy szeroki wybór mieszkań położonych wzdłuż oraz w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej rzeki Amstel. Aby zobaczyć ich dokładne lokalizacje i dostępność wystarczy wypełnić dane na górze tej strony, a następnie naciśnij przycisk wyszukiwania.

Poniżej znajdziesz nasze najpopularniejsze Amsterdam Amstel apartamenty i link do wszystkich mieszkań w pobliżu Amstel w Amsterdamie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z naszym przyjaznym zespołem pomocy klienta.

Najpopularniejsze Amstel apartamenty

EYE Film institute, Amstel, Amsterdam

EYE Film institute, Amstel, Amsterdam

Amstel Wskazówki

Wzdłuż wschodniego brzegu Amstel znajduje się słynny Teatr Królewski Carre, który jest często określany jako „najbardziej prestiżowy teatr w Holandii”. Tutaj można cieszyć się wieczorem ze światowej klasy śpiewem, tańcem, kabaretem i komedią. Dalej na północ leży Muzeum Ermitażu, które prezentuje kolekcję dzieł sztuki i eksponatów ilustrujących historyczną relację między Rosją i Holandią.

Amstel jest przecięta przez kilka różnych mostów w różnym wieku, w tym Toronto Bridge, Blue Bridge i Hoge Sluis. Najsłynniejszym mostem jest jednak Chudy Most lub Magere Brug, który pojawił się słynnym filmie z 1971 z Jamesem Bondem Diamenty są wieczne. W nocy rozświetlony jest on 1200 żarówkami co tworzy niesamowitą romantyczną atmosferę.

Przy ujściu rzeki znajduje się dom opery Stopera, wspaniały pchli targ Waterlooplein i światowej sławy Amsterdamski pływający targ kwiatów.

Wielu odwiedzających miasto wypożycza rower i jeździ wzdłuż południowego brzegu rzeki, wypijając przy tym zimne piwo lub jedząc smaczne lody w Ouderkerk aan de Amstel. To miasteczko jest także domem Beth Haim, najstarszego żydowskiego cmentarza w Holandii. Położone obok samej rzeki Amstel, zostało zakupione do użytku jako miejsce pochówku przez społeczność żydowską w Amsterdamie w 1614 roku. Stare, wyblakłe nagrobki mają napisy w trzech językach: portugalskim, holenderskim i hebrajskim i są rzeźbione z rozbudowanymi scenami. Wróć do domu do centrum Amsterdamu ścieżką rowerową po przeciwnej stronie rzeki.

1. Wieczorne drinki w Amstel 54
2. Piwo w Café Langereis
3. Wyluzuj się w Icebar Xtracold

1. Kawa i ciasto w Hermitage Museum
2. Codzienne zakupy w supermarkecie Albert Heijn na Jodenbreestraat
3. Obiad w Utrechtsedwarstafel Restaurant
4. Francuskie potrawy w Restaurant Bonjour

1. Przejdź przez Chudy Most
2. Zobacz przedstawienie w Royal Carre Theatre
3. Zrób zakupy na Waterlooplein Flea Market