BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam Leidseplein apartamenty

Amsterdam Leidseplein apartamenty

Najpopularniejszym centrum rozrywki w mieście w dzień i w nocy jest Leidseplein czyli plac Leidse. Jest on ulokowany prawie na przeciwko wejścia do pięknego Vondelpark na południowym końcu Grachtengordel (pasa kanałów), na końcu ulicy Leidsestraat. Na tym dużym placu znajdują się sklepy, wielkie hotele, teatry, kawiarnie, kina, hala koncertowa, kluby nocne, bary, niezliczona ilość międzynarodowych restauracji a nawet wspaniała fontanna. Tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego zarówno w dzień jak i w nocy i jest to świetne miejsce do obserwowania utalentowanych artystów ulicznych w miesiącach letnich.

Leidsplein jest też ważnym punktem na mapie dla transportu miejskiego z wieloma liniami tramwajowymi tutaj przecinającymi się. Możesz również złapać taksówkę lecz pamiętaj, aby najpierw zapytać o cenę kursu lub pilnuj, aby licznik był włączony żeby dokładnie naliczyć wartość kursu.

Nasze Amsterdam Leidseplein apartamenty

Posiadamy bardzo duży wybór niesamowitych mieszkań z o różnych wielkościach w bezpośrednim sąsiedztwie Leidseplein. Po prostu wpisz daty swojego pobytu i zobacz informacje o dostępności. Jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy w rezerwacji lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące apartamentów skontaktuj się z naszym chętnym do pomocy i przyjaznym centrum obsługi klienta.

Napopularniejsze Leidseplein apartamenty

Leidse square (Leidseplein), Amsterdam

Leidse square, Amsterdam

Leidse Square Tips

Ten plac to doskonałe miejsce, aby coś przekąsić lub napić się paru holenderskich piw na zewnątrz pod wielkim parasolem w ciepłych miesiącach letnich. Jeżeli lubisz muzykę na żywo to Paradiso i Melkweg są najbardziej popularnymi w Amsterdamie klubami muzycznymi. W ogromnym budynku znajdują się dwie wielkie hale koncertowe, które są rezerwowane wcześniej dla różnego rodzaju występów muzycznych. Możesz przed wyjazdem sprawdzić na ich stronie internetowej, kto będzie grał w trakcie Twojej wizyty w mieście. W tym kompleksie znajdziesz również teatr, kino, galerię sztuki oraz kawiarnię. W weekendy jest też on otwarty jako bardzo popularny klub nocny. Jeżeli jesteś fanem stan-up comedy musisz odwiedzić niesamowicie zabawny amerykańsko-holenderski bar Boom Chicago, znajdujący się na rogu placu. Możesz w trakcie występów coś zjeść lecz wtedy lepiej nie siedzieć w pobliżu sceny, na wypadek gdyby aktorzy chcieli ukraść Twoje chipsy. Ciężko jest również jeść i śmiać się jednocześnie!.

Amsterdam jest pełen niesamowitych dzieł artystycznych w miejscach publicznych, na ścianach, ulicach i zwisających z budynków. Jednym z takich najbardziej popularnych i zadziwiających dzieł jest położony na skraju wschodniej części Leidseplein, na małym skrawku trawy Iguana Park. Znajdują się tam naturalnych rozmiarów i o bardzo realistycznym wyglądzie jaszczurki i iguany odlane z brązu, które wspinają się na ściany lub leżą na trawie. Wiele ludzi zatrzymuje się krzycząc, kiedy je pierwszy raz zauważa. Jest to świetne miejsce na doskonałe zdjęcie.

1. Gwiezdne koktajle w Hard Rock Café
2. Chłodne piwo w Watering Hole
3. Guinness w irlandzkim barze Café Hoopman
4. Przedobiednie drinki w Blinq

1. Spróbuj prawdziwego steka w Café de Koe
2. Wi-Fi i gofry w De Bailie
3. Pyszne indonezyjskie potrawy ryżowe w Puri Mas
4. Awaryjne jedzenie późną nocą z supermarketu Sen
5. Przekąski w Palladium

1. Kup T-Shirt w Bulldog Palace
2. Zgub się w największym w Europie Apple Store
3. Unikatowe butiki z odzieżą na Leidsestraat

1. Zobacz jaszczurki w Iguana Park
2. Live jazz w Bourbon Street Jazz & Blues Club
3. Live comedy w Boom Chicago USA/Dutch comedy review bar
4. Live music w legendarnym Melkweg
5. Wynajmij rower i jeździj po wspaniałym Vondelparku