BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam Dam apartamenty

Amsterdam Dam Apartamenty

Plac Dam, który jest znany lokalnie po prostu jako „De Dam”, jest jedną z najbardziej popularnych atrakcji miasta. Pochodzi z XIII wieku i uważany jest za historyczne serce miasta. Ten wybrukowany plac znajduje się na skrzyżowaniu dwóch innych dróg, na końcu Damrak, na południe od głównego dworca kolejowego. Kawiarnie na i wokół placu są doskonałym miejscem na relaks przy kawie i obserwowanie ludzi na placu.
W trakcie picia kawy w jednej z kawiarni na placu zobaczysz tysiące ludzi przechodzących przez plac, oglądających uliczne występy i robiących zdjęcia z wieloma gołębiami i ludzkimi posągami. Możesz zdecydować któremu z posągów chcesz dać pieniądze. W ostatnich latach w jakiś sposób jakość występów artystycznych nieco opadła. Większości artystów na to nie stać. Niektórzy jednak mają skomplikowane stroje wykonane w domu i są wyraźnie ekspertami w wybranej dziedzinie występów ulicznych. Na jednej stronie placu znajduje się majestatyczny Pałac Królewski, który jest oficjalnym miejscem zamieszkania króla Holandii, kiedy przebywa w mieście. Po drugiej stronie znajduje się słynny biały kamienny filar – Pomnik Narodowy wzniesiony w 1956 roku, aby upamiętnić ofiary II wojny światowej.

Nasze Amsterdam Dam Apartamenty

Posiadamy szeroką kolekcję doskonałych mieszkań o różnych wielkościach dostępnych do wynajęcia na samym placu Dam lub w jego pobliżu. Po prostu wpisz daty Twojej wizyty w i zobacz ich dostępność. Jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy w rezerwacji lub masz jakieś pytania skontaktuj się z naszym przyjazną i chętną do pomocy obsługą klienta.

Poniżej znajdziesz Amsterdam Dam apartamenty oraz link do apartamentów znajdujących się w pobliżu Dam Square.

Najpopularniejsze Dam apartamenty

Dam square, Amsterdam

Dam square street organ

Dam Square Tips

W pobliżu placu Dam są dwie popularne ulice handlowe: Kalverstraat i Nieuwendijk. Tutaj znajdziesz sklepy z największymi holenderskimi i międzynarodowymi markami. Jeżeli poszukujesz czegoś z tak zwanej wyższej półki, musisz wejść do galerii handlowych Bijenkorf i Magna Plaza znajdujących się na przeciw placu Dam i tuż za nim. Jedną z najbardziej popularnych atrakcji miasta jest Madame Tuossauds położone tuż przy placu. Oprócz holenderskich gwiazd można tutaj zobaczyć również wiele tych międzynarodowych. Jest to więcej niż muzeum figur woskowych od kiedy znajduje się tu wiele interaktywnych atrakcji, które na pewno przyciągną uwagę dzieci jak i dorosłych. Dla interaktywnych i strasznych doświadczeń trwających około godziny możesz odwiedzić Amsterdam Dungeons. Tutaj goście mogą dowiedzieć się czegoś na temat ciemnej historii miasta. Znajduje się tu nawet rollercoaster oraz wspaniały sklep z pamiątkami na koniec zwiedzania.

1. Lekki lunch w Majestic
2. Fast food i kanapki na Damrak
3. Flamandzkie frytki z majonezem przy Manneken Pis

1. Próbowanie jenevera w Wynand Fockink
2. Koktajle w Café Zwart
3. Pienista kawa na schodach budynku Beurs van Berlage

1. Luksusowe zakupy w galerii handlowej Bijenkorf
2. Luksusowe sklepy na Kalverstraat and Nieuwendijk
3. Ręcznie malowane lalki, maski i ozdoby w Russian Treasures
4. Designerskie zakupy w Magna Plaza

1. Posągi ludzki oraz teatr uliczny na placu centralnym
2. Wycieczki z przewodnikiem po Royal Palace
3. Przerażające historie w Amsterdam Dungeon
4. Wycieczka po mieście na wozie konnym
5. Zobacz swojego idola w Madame Toussauds