BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Ogólne Warunki Handlowe

Ogólne Warunki Handlowe FG Hospitality Group B.V.  [AmsterdamApartamenty.pl]

Uznaje się, że korzystając ze strony internetowej Amsterdamapartamenty.pl akceptujesz poniższe ogólne warunki handlowe.

Dane kontaktowe
NL: +31 88 0313 199
UK: +44 20 3287 4436
USA: +1 (347) 748-1238
Email: office@AmsterdamApartments.com
Skype: fghospitalitygroup.support

Prywatność
Amsterdamapartamenty.pl szanuje prywatność swoich klientów w związku z czym, wszystkie Twoje dane osobowe przechowywane są w najwyższej poufności. W celu zapewnienia Tobie najszybszych i najłatwiejszych usług, prosimy o Twoje dane osobowe w trakcie rezerwacji. Twoje dane osobowe będą udostępnione jedynie wybranemu przez Ciebie dostawcy apartamentu. Amsterdamapartamenty.pl nigdy nie będzie udostępniał Twoich danych osobowych osobom trzecim poza dostawcą apartamentu za wyjątkiem, gdy holenderski rząd tego od nas zażąda. W celu dokonania rezerwacji musimy przekazać Twoje dane personalne dostawcy apartamentu. Dostawca apartamentu wykorzystuje dane osobowe użytkownika w celu jego identyfikacji po przyjeździe w jego biurze lub w celu kontaktu w razie zmian w rezerwacji. Amsterdamapartamenty.pl pragnie podkreślić, że nasza Polityka prywatności jest zgodna z Prawem Europejskim o ochronie danych osobowych. Aby zagwarantować rezerwację apartamentu przez naszych klientów potrzebujemy następujące dane osobowe:

  • Imię i Nazwisko
  • Adres
  • Kraj
  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Dane karty kredytowej

Dane karty kredytowej
Dane karty kredytowej są wymagane do zapłaty zaliczki w celu zagwarantowania Twojej rezerwacji. Amsterdamapartamety.pl obciąża Twoją kartę kredytową za pośrednictwem stripe.com. Stripe jest certyfikowany jako Service Provider PCI Level 1. Jest najbardziej rygorystyczny poziom certyfikacji. Dane karty kredytowej nie są przetrzymywane na naszych serwerach. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy dotyczące Twojej karty kredytowej, Amsterdamapartamenty.pl poinformuję Ciebie o tym. W trakcie rezerwacji online akceptowane są tylko ważne karty kredytowe i wypełnienie właściwych danych jest Twoją odpowiedzialnością. W przypadku, gdy Twoja karta kredytowa nie zapewnia wystarczającej gwarancji, Amsterdamapartamenty.pl ma prawo do anulowania rezerwacji u dostawcy apartamentu oraz powiadamiania Ciebie o anulowaniu rezerwacji przez e-mail. Amsterdamapartamenty.pl nie ma żadnego udziału w ani wpływu na kwestie finansowe. Wszelkie kwestie finansowe odbywają się bezpośrednią pomiędzy Tobą a dostawcą apartamentu. Strona internetowa Amsterdamapartamenty.pl jest zabezpieczona technologią SSL ( Secure Socket Layer). Korzystając z tej technologii Twoje dane osobowe i dane karty kredytowej zostaną zaszyfrowane zanim zostaną wysłane do stripe.com i na nasz zabezpieczony serwer. Aby chronić naszych klientów, nasze serwery i sieć są chronione przez Firewalls . Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom, że przekazywanie nam danych karty kredytowej jest w 100 % pewne i bezpieczne.

Korespondencje e-mail
Po zakończeniu procesu rezerwacji na naszej stronie internetowej na Twój e-mail zostanie wysłane potwierdzenie ze Stripe o obciążeniu Twojej karty kredytowej. Otrzymasz również od nas mail potwierdzający rezerwację przez naszą stronę internetową. Po rezerwacji apartamentu przez naszą stronę internetową Twoim obowiązkiem jest poinformowanie Amsterdamapartamenty.pl o nieotrzymaniu maila potwierdzającego rezerwację. Może być to spowodowane występowaniem silnego filtru spam lub nieprawidłowym wpisaniem adresu e-mail. W razie jakichkolwiek problemów z potwierdzeniem rezerwacji na e-mail skontaktuj się z naszym działem rezerwacji wykorzystując dane kontaktowe powyżej. Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie jesteś w stanie uzyskać dostępu do Twojego adresu e-mail, który podałeś w formularzu rezerwacji, powiadom nas o tym jak najszybciej za pomocą innego adresu e-mail. W celu ulepszania naszych usług możemy wysyłać do Ciebie posprzedażowe wiadomości e-mail. Jeżeli nie chcesz otrzymywać powyższych wiadomości wyślij do nas o tym informację na adres e-mail: office@AmsterdamApartments.com. Amsterdamapartamenty.pl może wysyłać wiadomości i oferty opierając się na Twoich preferencjach na adres e-mail podany w trakcie rezerwacji lub po zapisaniu się przez Ciebie do newslettera. Możesz w każdej chwili zrezygnować z tych wiadomości przez kliknięcie w link podany w wiadomości e-mail. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej Polityki prywatności, prosimy o kontakt.

Ceny
Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Jeżeli po dokonaniu rezerwacji na Amsterdamapartamenty.pl znajdziesz ten sam apartament dostępny w tym samym terminie w niższej cenie, skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin od momentu rezerwacji, a my to sprawdzimy. Te noclegi w niższej cenie muszą posiadać ceny online z biura podróży online. Nie dotyczy to ofert specjalnych, rabatów lojalnościowych, cen promocyjnych, cen, które są częścią wszelkich pakietów, itd.

Dostępność
Amsterdamapartamenty.pl wynajmuje apartamenty z listy sporządzonej przez dostawcę apartamentów i nie stosuje podwójnej rezerwacji. Amsterdamapartamenty.pl nie ponosi odpowiedzialności za dostępność lub niedostępność apartamentów spowodowaną przez dostawcę apartamentów przez wynajem tego samego apartamentu różnym klientom.

Rezerwacja

  • Wszystkie podane ceny są cenami za apartament a nie za osobę.
  • Wszystkie ceny za apartament zawierają podatek VAT i/lub podatek turystyczny.
  • Wszyscy dostawcy apartamentów wymagają, aby co najmniej jedna osoba w grupie wynajmującej apartament miała minimalnie 18 lat.

Twoja rezerwacja jest od razu rezerwacją dokonaną u dostawcy przez Ciebie wybranego apartamentu. Potwierdzając rezerwację na Amsterdamapartamenty.pl zawierasz jednocześnie umowę z dostawcą apartamentu. W trakcie procesu rezerwacji przez Amsterdamapartamenty.pl ceny, które są podane na stronie internetowej są cenami, które Tobie potwierdzimy. Prosimy dokładnie zapoznać się z cenami za poszczególny apartament przed dokonaniem rezerwacji online. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek zmiany lub problemy dotyczące Twojej rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia lub instrukcji przed zorganizowaniem dla Ciebie rezerwacji.

Specjalne prośby/życzenia
Specjalne prośby, takie jak te wpisane w polu komentarzy w trakcie dokonywania rezerwacji zostaną przekazane dostawcy apartamentu, jednak ani dostawca apartamentu, ani Amsterdamapartamenty.pl nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie wyżej wymienionej prośby/życzenia przez dostawcę apartamentu.

Zmiany i Anulowanie rezerwacji
Jeśli chcesz zmienić swoją rezerwację (np. zmienić daty pobytu lub apartament) postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje żądanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że nam się to uda i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie straty, zniszczenia lub dodatkowe koszty, które mogą być poniesione w tej sytuacji. Amsterdamapartamenty.pl zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji przez klienta. W razie anulowania rezerwacji przez Amsterdamapartamenty.pl, Amsterdamapartamenty.pl dołoży wszelkich starań aby zaoferować podobny apartament o tej samej jakości i w tym samym przedziale cenowym lecz nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli znalezienie innego apartamentu nie będzie możliwe. W przypadku, gdy dostawca apartamentu będzie musiał zmienić lub anulować rezerwację, jeżeli nas o tym poinformuje, dołożymy wszelkich starań, aby poinformować Cię o tym jak najszybciej. Może być to jednak niemożliwe przed Twoim wyjazdem. W razie anulowania Twojej rezerwacji przez dostawcę apartamentów nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie zwroty lub inne rekompensaty.

Ograniczenie odpowiedzialności
Amsterdamapartamenty.pl wyklucza jakąkolwiek odpowiedzialność za wszystkie gwarancje, wyraźne lub domniemane wynikające z tej strony internetowej. Dotyczy to również lecz nie jest ograniczone do dorozumianych gwarancji, że informacje były dokładne, aktualne lub nadają się do określonego celu. Amsterdamapartamenty.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej. Amsterdamapartamenty.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody bezpośrednie lub pośrednie poniesione przez klienta w trakcie korzystania z mieszkania, w tym i bez ograniczeń do odszkodowania, zniszczeń, ubezpieczenia, straty w wyniku pożaru, rabunku lub zachowań przestępczych. Amsterdamapartamenty.pl nie jest uważana za stronę w procesie odwoławczym i nikt z personelu Amsterdamapartamenty.pl nie jest zobowiązany być stroną w ramach sporu prawnego, wynikającego bezpośrednio lub pośrednio z rezerwacji noclegów.

Nasza strona internetowa
Dostawcy apartamentów udostępniają informacje o apartamentach oraz ich opisy. Chociaż robimy co w naszej mocy, aby w miarę możliwości sprawdzić dane i aby te informacje były jak najbardziej dokładne, Amsterdamapartamenty.pl nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia, które mogą się pojawić i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zaniedbania w odniesieniu do informacji o apartamentach lub innych informacji dostępnych na tej stronie. Amsterdamapartamenty.pl zastrzega sobie również prawo do zmiany informacji publikowanych na stronie w dowolnym czasie, w tym cen, opisów i fotografii. Amsterdamapartamenty.pl nie gwarantuje przydatności produktów i usług, które są reklamowane na stronie internetowej i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany lub zamknięcie przedsiębiorstw lub atrakcji, które są wymienione na stronie internetowej lub w ogłoszeniu. Użytkownicy wchodzą na stronę internetową na własne ryzyko. Nie gwarantujemy, że treści pobrane z tej strony nie będą miały szkodliwego wpływu na komputer (np. utrata danych). Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby temu zapobiec, zaleca się skanowanie antywirusowe wszelkich treści pobranych z internetu.

Google
Niniejsza witryna internetowa korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc („Google”). Google Analytics używa „cookies” (ciasteczek), czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania w jaki sposób użytkownicy z niej korzystają. Informacje generowane przez cookie na temat korzystania z tej strony (w tym adres IP) będą przekazywane firmie Google i przechowywane przez nią na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Google będzie korzystała z tych informacji w celu oceny korzystania z witryny przez użytkownika, tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług związanych z ruchem na witrynach internetowych i korzystaniem z internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, o ile jest to wymagane przez prawo lub jeżeli osoby trzecie przetwarzają te informacje w imieniu Google. Google nie będzie łączyła adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi przechowywanymi przez Google. Użytkownik może zrezygnować z cookies wybierając odpowiednie ustawienia w przeglądarce, jednak należy pamiętać, że jeśli to zrobisz możesz nie być w stanie korzystać z pełnej funkcjonalności tej strony. Korzystając z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Google w sposób i w celach określonych powyżej.

Siła wyższa
Wynajem mieszkań w Amsterdamie jest tak zwaną „szarą strefą” i istnieje pewne ryzyko, że władze mogą zamknąć lub w inny sposób uniemożliwić dostęp do apartamentów, które są wymienione na tej stronie. Wszystkie apartamenty na tej stronie internetowej podlegają lokalnym przepisom prawa i umowom prawnym w Amsterdamie i/lub w Holandii. Przepisy te mogą często zmieniać się bez powiadomienia. W przypadku, gdy wejdą w życie nowe lub istniejące przepisy regulujące krótkoterminowy wynajem nieruchomości mające niekorzystny wpływ na ceny wynajmu nieruchomości ( włącznie z zakazem takiego wynajmu ), Amsterdamapartamenty.pl dołoży wszelkich starań, aby zapewnić przybywającym użytkownikom zakwaterowanie alternatywne ( o podobnym standardzie ). W przypadku, gdy zakwaterowanie alternatywne nie jest możliwe lub nie jest pożądane, dostawca apartamentu zwróci wszelkie pieniądze zapłacone za apartament zarezerwowany na Amsterdamapartamenty.pl. Amsterdamapartamenty nie ponosi odpowiedzialności za egzekwowanie, zmiany lub wprowadzenie powyższych przepisów ustawowych i nie wypłaca odszkodowania z tego tytułu (za wyjątkiem zwrotu depozytu).

Zmiany
Amsterdamapartamenty.pl zastrzega sobie prawo do zmian zasad i warunków w dowolnym czasie w zależności od wymagań i interesów firmy. Wszyscy użytkownicy tej strony są zobowiązani do sprawdzania powyższych warunków handlowych regularnie. Zgadzając się na korzystanie z tej strony internetowej, zakłada się, że każda osoba trzecia akceptuje takie zmiany i że każda osoba trzecia zobowiązuje się do przestrzegania tych wszelkich zmian.