BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam Vondelpark apartamenty

Amsterdam Vondelpark apartamenty

Imponujący Vondelpark jest nie tylko największym parkiem w Amsterdamie, ale także zdecydowanie najbardziej popularnym. Ten o długości 1,5 km park przyciąga rocznie ponad 10 milionów turystów. Wąski zielony 48 ha pas rozciąga się z północy na południe i dominuje w południowej części mapy miasta. Położony bezpośrednio na południe od pięknego pasa kanałów i przebiegający obok Leidseplein i Museum District  jest idealnym miejscem dla turystów i mieszkańców. Widok z niektórych najdroższych mieszkań i domów miasta rozciąga się na park podczas gdy luksusowa ulica handlowa PC Hooftstraat znajduje się w odległości kilku minut pieszo na wschód.

Nasze Amsterdam apartamenty w pobliżu Vondelpark

Oferujemy duży wybór wspaniałych apartamentów wakacyjnych do wynajęcia w pobliżu pięknego Vondelparku. Aby zobaczyć ich dostępność i lokalizację po prosty wpisz terminy Twojego przyjazdu. Nasza przyjazna obsługa klienta jest zawsze gotowa odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania.

Poniżej znajdziesz najpopularniejsze apartamenty przy Vondelpark oraz link do innych apartamentów w jego pobliżu.

Napopularniejsze Vondelpark apartamenty

Canal Holiday apartment Amsterdam

Cena za noc od € 235

  • Max. ilość osób: 6
  • Sypialnie: 1

Vondelpark, Amsterdam

Vondelpark area ride a bike

W tej wspaniałej oazie w samym sercu tętniącego życiem miasta znajdują się otwarte przestrzenie trawiaste, tysiące drzew, ozdobne ogrody, piękne mosty i instalacje wodne. Nocą jak i w dzień spotkasz tutaj spacerujących ludzi, jeżdżących na rowerach, rolkach lub konno. W ciepłe letnie dni park jest wypełniony gośćmi, opalającymi się, piknikującymi lub brodzącymi w jeziorze w centrum. Znajduje się tutaj miejsce z muzyką na żywo i teatrem w miesiącach letnich jak i trzy kawiarnie, z których najładniejszym jest Niebieski Dom Herbaciany w samym centrum parku, zbudowany w latach trzydziestych o typowej architekturze Art Deco. Tutaj możesz możesz napić się kawy lub zimnego piwa siedząc na dużym tarasie z 360 stopniowym widokiem. Zwróć uwagę na dzikich mieszkańców parku. Oprócz gęsi, kaczek, czapli i zadziwiająco dużych ryb w jeziorze znajduje się tutaj również rodzina bocianów. Najbardziej znane są setki jasnozielonych papug, które zamieszkały tutaj w ostatnich latach. Na pewno usłyszysz je w trakcie swojej wizyty w parku. Są on e najbardziej aktywne wczesnym wieczorem, kiedy latają w dużych grupach od drzewa do drzewa w poszukiwaniu smacznych insektów. Idealnie ulokowany w sercu Amsterdamu Vondelpark oferuje piękno, przestrzeń i komfort, co sprawia, że jest on ulubionym miejscem zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

1. Piwo na tarasie Café Vertigo
2. Kawa na wynos w Brandmeester’s

1. Gorąca czekolada i muffiny w Blue Teahouse
2. Jabłecznik z bitą śmietaną w Vondeltuin
3. Piknik w parku
4. Kawa i ciastka w Groot Melkhuis

1. Produkty organiczne z Marqt
2. Modne zdobycze na P.C. Hoofdstraat

1. Znajdź rodzinę bocianów mieszkających w parku
2. Występy na żywo w parku w miesiącach letnich
3. Zwróć uwagę na dzikie papugi
4. Wypożycz rower na godzinę i przejedź się po parku