BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Dzielnice w Amsterdamie

Dzielnice w Amsterdamie

Jedna z najbardziej popularnych i najpiękniejszych dzielnic w całej Holandii, amsterdamski wspaniały Jordaan oferuje szeroki wybór wyśmienitych restauracji, niesamowitych sklepów i klubów oraz kolorową i przyjazną atmosferę dla wszystkich. Idealne miejsca aby odkrywać Amsterdam.
Amsterdamska dzielnica Grachtengordel jest najbardziej charakterystycznym obszarem miasta. Składa się z czterech wielkich kanałów okrążających średniowieczne centrum miasta. Tutaj znajdziesz pięknie oświetlone mosty, niesamowitą architekturę i wspaniałe możliwości zakupów tuż na wyciągnięcie ręki.
Kiedyś jedna z najbardziej pożądanych dzielnic, przestronna i otoczona zielenią Plantage jest w dniu dzisiejszym tak samo popularna. Centralnie położona, oferuje zielone otwarte przestrzenie i kilka popularnych muzeów w tym słynne zoo Artis. Dzielnica Plantage stanowi idealną lokalizację dla swojego pobytu.
Te wspaniałe 9 Straatjes tworzą najbardziej unikalną dzielnicę handlową miasta. Znajdziesz tutaj 9 zabytkowych wąskich dróg wypełnionych butikami, sklepami z pamiątkami i antykami sprzedającymi wszelkiego rodzaju stare i markowe wyroby. Położone w samym sercu wykwintnego pasa kanałów jest to jedno z najładniejszych miejsc na pobyt w mieście.
Jeden z najpopularniejszych rozrywkowych obszarów w mieście, Leidseplein jest zdecydowanie miejscem dla Ciebie, jeśli odwiedzasz miasto w celu zabawy i spędzenia urlopu wypełnionego energią. Możesz wybierać z szerokiego wachlarza klubów, restauracji, kawiarni i sal koncertowych. Ten plac tętni życiem przez cały rok i oczywiście do późna w nocy, każdej nocy!
Ta niesamowita droga wodna, rzeka Amstel prowadzi do miasta z południowego, średniowiecznego centrum Amsterdamu. Ten popularny i ruchliwy obszar miasta oferuje szeroki wybór interesujących kawiarni, restauracji i muzeów. Znajdziesz tutaj również zabytkowe kino Tuschinski i niezwykle popularny pływający targ kwiatowy.
Choć ten najpopularniejszy park Amsterdamu przyciąga około 10 milionów turystów rocznie, pozostaje tu dużo miejsca dla wszystkich, aby cieszyć się popołudniową przechadzką lub relaksującą przejażdżką rowerową. Otoczone kulturalnym Museumplein, wspaniałym Grachtengordel i energicznym Leidseplein, nasze apartamenty znajdujące się w pobliżu Vondelpark są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zwiedzających.
Z popularnym Museumplein i amsterdamskim ogromnym targiem ulicznym Albert Cuyp, Oud Zuid jest z pewnością pełnym energii i popularnym obszarem miasta, idealnym na pobyt w Amsterdamie na wakacje. Znajdziesz tu mnóstwo niesamowitych produktów handlowych, znakomite kawiarnie i restauracje. Oszałamiający park miejski Vondelpark jest również w pobliżu.
Ten tętniący życiem, znajdujący się na południowym krańcu historycznego centrum Amsterdamu Rembrandtplein jest jednym z najbardziej popularnych miejsc dla odwiedzających miasto. Jeśli przyjeżdzasz do miasta w celu zabawy i chcesz spędzić energiczne wakacje w Amsterdamie, to nasze apartamenty zlokalizowane w pobliżu Rembrandtplein będą dla Ciebie idealne!
Jest to niewątpliwie najbardziej porywająca i tętniąca życiem część Amsterdamu, która znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od głównego dworca kolejowego. Jeśli odwiedzasz miasto z dorosłymi przyjaciółmi, to prawdopodobnie będziesz korzystać z barów i klubów nocnych, które są wizytówką tej najbardziej ekstrawaganckiej dzielnicy. Nasze apartamenty w pobliżu tej części miasta są pożądane przez naszych gości, którzy chcą doświadczyć życia w bijącym sercu Amsterdamu.
Z niemal 60 interesującymi muzeami do zwiedzenia, Amsterdam ma wiele rozkoszy kulturalnych do zaoferowania. Museumplein jest domem dla niektórych z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych, w tym Muzeum Van Gogha i Rijksmuseum wypełnionego holenderskimi historycznymi skarbami. Ta otoczona przez Vondelpark i centralny Grachtengordel okolica jest jednym z najbardziej lubianych miejsc naszych stałych gości.
Ulokowany w samym sercu historycznego centrum Amsterdamu plac Dam pozostaje jednym z najbardziej popularnych miejsc do odwiedzenia w mieście. W odległości krótkiego spaceru od głównego dworca kolejowego ta wiecznie ruchliwa część miasta jest doskonałym miejscem na kawę i obserwację życia ulicznego. Nasze apartamenty wokół placu pochwalić się mogą naprawdę fantastyczną lokalizacją zapewniającą najbardziej centralne atrakcje miasta tuż za rogiem.