BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam 9 Straatjes apartamenty

Amsterdam 9 Straatjes Apartamenty

Zlokalizowane w samym sercu pięknej dzielnicy z kanałami w Amsterdamie, tylko 2 minuty pieszo od placu Dam, Negen Straatjes ( 9 uliczek) jest jednym z najpiękniejszych i unikalnych miejsc na zakupy. Te dziewięć ulic jest połączone ze wszystkimi czterema wielkimi kanałami ciągnącymi się przez najstarszą cześć miasta. Tutaj odkryjesz najbardziej urocze sklepy z najnowszą modą i tą z drugiej ręki, biżuterią, antykami i sztuką nowoczesną. Znajdują się tutaj również restauracje i kawiarnie abyś mógł odpocząć w trakcie Twojej podróży przez miasto.

Od samego początku te ulice były węzłem handlowym miasta. Nazwy sześciu największych z nich wywodzą się od nazw skór zwierzęcych oraz przemysłu skórzanego, jak na przykład Berenstraat ulica Niedźwiedzi) i Wolvenstraat ( ulica Wilków). Teraz, 400 lat później to miejsce nadal tętni życiem i biznes kwitnie bardziej niż kiedykolwiek, chociaż rzeczy na sprzedaż są bardziej dekoracyjne i eklektyczne. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na wspaniałą architekturę budynków z XVII wieku stanowiących doskonały przegląd wszystkich stylów budowlanych występujących w mieście.

Nasze Amsterdam 9 Straatjes apartamenty

Posiadamy bardzo duży wybór niesamowitych apartamentów w różnych rozmiarach do wynajęcia w tej przepięknej dzielnicy w trakcie Twojego pobytu w Amsterdamie. Unikalna atmosfera oraz niesamowite centralne położenie tej dzielnicy są idealne dla wszystkich przygód w mieście. Po prostu wpisz daty swojego pobytu i zobacz informacje o dostępności. Jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy w rezerwacji lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące apartamentów skontaktuj się z naszym chętnym do pomocy i przyjaznym centrum obsługi klienta.

Poniżej znajdziesz najpopularniejsze apartamenty na 9 Straatjes oraz link do apartamentów w pobliżu.

Napopularniejsze 9 Straatjes apartamenty

9 streets, shop Rijnstraat, Amsterdam

9 streets, shop Rijnstraat

9 Streets Tips

Jeżeli szukasz oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu dla kogoś jako pamiątka z Twojej podróży do Amsterdamu, możesz jak najbardziej znaleźć go tutaj w dzielnicy 9 Straatjes. Nie przejmuj się jeżeli nie będziesz mógł zapamiętać nazw miejscowych uliczek, ponieważ nawet lokalni mieszkańcy mają problem z ich odróżnieniem. To zamieszanie jest w rzeczywistości częścią ich uroku i zakupoholiczki będą tu chciały wrócić jeszcze nie jeden raz.

Zaledwie kilka minut stąd znajdują się najbardziej popularne muzea, w tym słynny Dom Anny Frank, Muzeum Biblii, urocze Houseboatmuseum, niepowtarzalne Kat Kabinet (Kocie muzeum) i jedno z dwóch popularnych w mieście Muzeum Tortur.

1. Obfite śniadanie w Café Nielsen
2. Kreatywne kanapki w ‘t Kulyltje
3. Sałatka i sate w De Doffer
4. Klasyczne holenderskie naleśniki w Pancakes! Amsterdam

1. Gorąca czekolada w De Pels
2. Napoje na Wolvenstraat 23 w stylu retro
3. Mrożone Frappacino w Coffee Company
4. Jenever w Brix

1. Zdobycze vintage w Episode
2. Serowe niebo w De Kaaskamer
3. Sklep ze świecami Pontifex
4. Gramofony w Waxwell Records
5. Smak Meksyku w sklepie z pamiątkami Tikal.

1. Skoncentruj się w Narodowym Muzeum Okularów
2. Szpital Mr. Kramera dla lalek i misów pluszowych
3. Antykwariat literatury w Joot Books
4. Pływające Houseboat Museum