BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Tanie zakwaterowanie Amsterdam

Tanie zakwaterowanie Amsterdam z 3 sypialniami

Nasze tanie zakwaterowanie Amsterdam z 3 sypialniami to obszerne i stylowo umeblowane apartamenty. Każdy apartament oferuje wyjątkową, komfortowo wyposażoną przestrzeń mieszkalną w równocześnie atrakcyjnej cenie. Te apartamenty są idealne dla grypy przyjaciół, rodzin i kolegów aby spędzić wakacje razem. Nasze mieszkania z 3 sypialniami łatwo i wygodnie pomieszczą od sześciu do dziesięciu osób. W każdym apartamencie znajduje się kompletna kuchnia, komfortowy i przestrzenny salon i jadalnia, prywatne łazienki oraz osobne sypialnie. Nasze apartamenty jako tanie zakwaterowanie Amsterdam zlokalizowane są w najlepszych dzielnicach miasta, w samym sercu Amsterdamu jak również w nieco odleglejszych obszarach. Pomimo, iż każdy z apartamentów z 3 sypialniami jest inny, wszystkie nasze mieszkania spełniają te same wysokie standardy jakości, bezpieczeństwa i usług.

Przejrzyj naszą ofertę apartamentów w Amsterdamie z 3 sypialniami, oglądnij galerię zdjęć każdego z nich, zobacz unikalne udogodnienia i sprawdź komentarze gości. Aby sprawdzić dostępność, po prostu wpisz termin wakacji w wyszukiwarce. Nasz przyjazny zespół pomocy klienta jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wynajmu naszych apartamentów.

Najpopularniejsze apartamenty z 3 sypialniami w Amsterdamie

Original Jordaan house Amsterdam

Cena za noc od € 179

Do you have a question about our 3 bedroom apartments?

  • In case you have questions about our 3 bedroom apartments, please feel free to use the form below to send your request directly to our support staff. They will get back to you as soon as possible. You can also start a Chat with our service desk. They are here to assist you 24/7.