BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam apartamenty bez wyżywienia

Amsterdam apartamenty bez wyżywienia

Apartamenty bez wyżywienia w Amsterdamie pozwalają poczuć się jak w domu w czasie wakacji. W związku z tym wszystkie luksusy, które zostawiasz w domu, możesz znaleźć teraz w Amsterdamie. Apartamenty bez wyżywienia w Amsterdamie dają Tobie wolność powrotu i wyjścia kiedy chcesz, życia nocnego do której tylko chcesz, bez przymusu powrotu do hotelu w określonych godzinach i spania tak długo, jak tylko chcesz bez znaku “Nie przeszkadzać”. Nasze apartamenty pokażą ci nowy styl podróżowania – dadzą Ci przestrzeń idealną na relaks i prywatność, której Ty i Twoi przyjaciele potrzebują, aby w pełni korzystać z wakacji. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w najlepszych dzielnicach miasta, z dala od ruchliwych turystycznych hoteli. To pozwoli Ci na poznanie życia prawdziwego mieszkańca i poczuć się częścią tego miasta.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, czy chcesz spędzić z kimś romantyczny weekend, cz przyjeżdżasz z rodziną lub chcesz spędzisz tutaj czas z grupą przyjaciół, my posiadamy apartamenty każdej wielkości. Wszystkie mieszkania zlokalizowane są we wspaniałych dzielnicach miasta i są urządzone ze smakiem. Możesz być na wakacjach ale to nie znaczy, że nie możesz poczuć się jak w domu.

Najpopularniejsze apartamenty bez wyżywienia

Canal Holiday apartment Amsterdam

Cena za noc od € 235

  • Max. ilość osób: 6
  • Sypialnie: 1
Lijnbaan Canal View apartment Amsterdam

Cena za noc od € 395

  • Max. ilość osób: 4
  • Sypialnie: 2

Do you have a question about our Self catering Amsterdam apartments?

  • In case you have questions about our self catering apartments, please feel free to use the form below to send your request directly to our support staff. They will get back to you as soon as possible. You can also start a Chat with our service desk. They are here to assist you 24/7.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.