BROWSE. BOOK. FEEL GOOD IN AMSTERDAM.

Amsterdam noclegi z 1 sypialnią

Amsterdam noclegi z 1 sypialnią

Amsterdam noclegi z jedną sypialnią są to noclegi w Amsterdamie w postaci stylowo i komfortowo wyposażonych apartamentów. Są one oszczędnym zakwaterowaniem dla maksymalnie 6 osób. Wszystkie apartamenty są kompaktowe i posiadają oszczędzający miejsce design przez co zapewniają pełen komfort mieszkania. We wszystkich apartamentach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, uniwersalna przestrzeń mieszkalna oraz łazienka i osobna sypialnia. Nasze apartamenty do wynajęcia zlokalizowane są w najlepszych mieszkalnych dzielnicach Amsterdamu lub w pobliżu centrum miasta. Wszystkie nasze Amsterdam noclegi z jedną sypialnią są różne lecz spełniają te same wysokie standardy jakości, bezpieczeństwa i usług.

Przeglądnij nasze apartamenty do wynajęcia z jedną sypialnią w Amsterdamie, zobacz galerię zdjęć, porównaj ich wyposażenie różniące się w zależności od mieszkania oraz zobacz opinie innych gości. Aby sprawdzić dostępność należy wpisać żądane daty podróży w polach wyszukiwania. W razie wątpliwości nasz zespół pomocy klientom jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Najpopularniejsze apartamenty z 1 sypialnią

Amstel Delight Apartment 1

Cena za noc od € 147

Więcej informacji: Amstel Delight Apartment 1
Amstel Delight Apartment 2

Cena za noc od € 155

Więcej informacji: Amstel Delight Apartment 2
Amstel Delight Apartment 3

Cena za noc od € 165

Więcej informacji: Amstel Delight Apartment 3
Artis Plantage suite Amsterdam

Cena za noc od € 138

Więcej informacji: Artis Plantage suite Amsterdam
Black Jack Apartment 1

Cena za noc od € 123

Więcej informacji: Black Jack Apartment 1
Brazil apartment Amsterdam

Cena za noc od € 105

Więcej informacji: Brazil apartment Amsterdam

Do you have a question about our 1 bedroom apartments?

  • In case you have questions about our 1bedroom apartments, please feel free to use the form below to send your request directly to our support staff. They will get back to you as soon as possible. You can also start a Chat with our service desk. They are here to assist you 24/7.